o nas

Opis firmy

Nie Tylko Rozwód — Centrum Rozwodowe powstało w wyniku wieloletnich doświadczeń związanych z prowadzeniem spraw rozwodowych. W okresie prowadzenia praktyki zawodowej wielokrotnie napotykaliśmy na opinię naszych Klientów, że w okresach kryzysu w związku najważniejsze jest to na jakiego doradcę trafią małżonkowie.

Przyczyny kryzysów są różne. Jedne można rozwiązać inne prowadzą do rozwodu. Najważniejsze jednak aby na każdym etapie i bez względu na finał przejść przez całą drogę w poczuciu, że jest przy mnie profesionalista. Doświadczony prawnik, psycholog, terapeuta, mediator, który pomoże przejść przez te traumatyczne wydarzenia spokojnie i doprowadzi do ustaleń najlepszych z możliwych dla dzieci, małżonków i majątku stron. W wyniku wieloletniej praktyki zrzeszyliśmy wokół siebie specjalistów z zakresu prawa, finansów, psychologii, terapii rodzinnej jak również doradców restrukturyzacyjnych i mediatorów by teraz móc w jednym miejscu świadczyć kompleksową i profesjonalną pomoc.

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie:

  • adwokaci
  • doradcy restrukturyzacyjni
  • mediatorzy
  • psychologowie
  • detektywi
  • rzeczoznawcy majątkowi

Zespołem zarządza: adwokat Justyna Kucejko-Kowalczyk adwokat, doradca restrukturyzacyjny, mediator. Doświadczony pełnomocnik w zakresie prowadzenia spraw rodzinnych i rozwodowych. W bogatym doświadczeniu zawodowym można wymienić ponad sześcioletnią pracę w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii w Polsce- Kancelarii Adwokackiej Romana Giertycha w Warszawie. Osobiście prowadziła Filię Kancelarii w Łodzi oraz Katowicach. Znana z profesjonalizmu na sali rozpraw, znajomości przepisów prawa ale przede wszystkim wielkiej empatii i poświęcenia dla Klienta. Znakomity praktyk prawa, który nastawiony jest na wypracowanie najlepszych warunków dla klienta przy zachowaniu dobra rodziny w kryzysie.

To co przekonało mnie do podjęcia współpracy z Nie tylko Rozwód — Centrum Rozwodowe to filozofia jej twórców dla których najważniejszy jest człowiek i jego poczucie bezpieczeństwa w każdym aspekcie w okresie okołorozwodowym. Moje doświadczenie pokazuje, iż nie da się tego osiągnąć w korporacji ani w kancelariach, które zajmują się wszystkimi sprawami ….Nie ma osób znających i specjlizujących się we wszystkim, dlatego centrum rozwodowe zostało stworzone jako miejsce gdzie klient uzyska pomoc w każdym aspekcie związanym z rodziną, związkiem partnerskim, dziećmi, nie tylko w sytuacji rozwodu, ale również podejmowaniu decyzji o zawarciu związku małżeńskiego, sytuacji kryzysu finansowego jednego z małżonków, upadłości firmy małżonka, chęci zabezpieczenia rodziny na wypadek śmierci, bądź złej inwestycji. Każdy klient ma zapewnioną poufność oraz gwarancję, że sprawę prowadzi jeden prawnik, wyspecjalizowany w prowadzeniu danej kategorii spraw — przede wszystkim rodzinnych i rozwodowych, który od początku do końca zna sprawę i reprezentuje go przed sądem.